MUZEUM TYMCZASOWO NIECZYNNE

Szanowni Państwo!

W związku z rozpoczęciem prac remontowych związanych z drugim etapem modernizacji wystawy stałej z projektu pt. "Opowieści zapałczane - Matchbox Stories" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od dnia 17 marca 2023 roku Muzeum Filumenistyczne będzie NIECZYNNE przez około 3 tygodnie!!!

PRZEPRASZAMY !!!

Drugi etap modernizacji wystawy stałej!!!

Szanowni Państwo!

Od dnia 14 marca 2023 roku w Muzeum Filumenistycznym rozpoczną się prace remontowe związane z drugim etapem modernizacji wystawy stałej z projektu pt."Opowieści zapałczane-Matchbox Stories" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu "Wspieranie Działań Muzealnych 2022".

Z tego względu zwiedzanie Muzeum będzie utrudnione, za co Państwa przepraszamy!

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco!

Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego

Szanowni Państwo!
Dnia 19 lutego 2023 zapraszamy na bezpłatny spacer z przewodnikiem sudeckim z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego.
Zbiórka będzie miała miejsce na Małym Rynku pod pręgierzem o godz. 12.00.
Przewidywany czas zwiedzania-ok. 2 godzin.

Koncert Noworoczny

28 stycznia o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na koncert noworoczny w wykonaniu Kameralnego Nauczycielskiego Chóru-Chóru z Gór oraz Chóru Mieszanego im. St. Moniuszki w Kaźmierzu.

Wystawa czasowa "ŁAMIGŁÓWKI"