Zapraszamy do ankiety

Zapraszamy do ankiety!

Przygotowaliśmy dla naszych gości krótką, stacjonarną ankietę, którą można wypełnić po zwiedzeniu wystaw. Pomyśleliśmy o takiej formie, ponieważ pragniemy Państwa lepiej poznać, a także usłyszeć Państwa opinie o naszym Muzeum. Dzięki Państwu możemy udoskonalać nasze wystawy oraz jak najlepiej pokazywać Wam fascynujący świat niecenia ognia!

 

Aniety

Czytaj więcej

Nasze stoisko na XX Święcie Papieru w Dusznikach-Zdroju!

W dniach 24-25 lipca 2021 r. braliśmy udział w XX Święcie Papieru, które organizowało Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Mieszkańcy oraz turyści z każdego zakątka Polski mogli dowiedzieć się o naszej działalności, oraz zakupić zapałczane upominki. Promowaliśmy także wystawę czasową ,,Świat Dźwięków’’ i informowaliśmy o przyszłych wydarzeniach w naszym Muzeum.

Bardzo dziękuję wszystkim Państwu, którzy odwiedzili nasze stanowisko i mogliśmy zamienić kilka słów, oraz Organizatorom za zaproszenie nas na tak fantastyczne w wydarzenie w naszym regionie.

 

 Muzeum Filumenistyczne-stoisko 1 Muzeum Filumenistyczne-Święto Papieru-stoisko

OGIEŃ I TRADYCJA! -SPOTKANIE ODWOŁANE

Dzień Dobry!

Niestety z przykrością musimy Państwa poinformować,  że popołudniowe spotkanie z wolontariuszami pt. Ogień i Tradycja  zostało odwołane z przyczyn losowych.

Bardzo przepraszamy!

 

OGIEŃ I TRADYCJA! Popołudniowe spotkanie z międzynarodowymi wolontariuszami.

Chcielibyśmy Państwa zaprosić na popołudniowe z międzynarodowe spotkanie wolontariuszami. Odbędzie się ono 30 lipca 2021 r., o godz. 15.00 w Naszym Muzeum.

Tematem przewodnim będzie ogień i o tradycjach z nimi związanych w różnych krajach. Wolontariusze przygotowują dla Państwa prezentacje. Bardzo chętnie porozmawiają oraz odpowiedzą na pytania związane z swoimi krajami.

Będą Państwo mogli m.in usłyszeć Tiko o festiwalu ognia w Gruzji, czy też Christinę o zwyczajach związanych z ogniem. Również Armaan opowie nam ciekowostki o zapałkach w Indiach.

Wolontariusze biorą udział w projekcie na terenie Ziemi Kłodzkiej, gdzie pracują w szkołach, przy koloniach i półkoloniach oraz prowadzą działania na rzecz lokalnych społeczności. Jest on prowadzony przez naszą bystrzycką organizację pozarządową Europejskie Forum Młodzieży w ramach europejskiego programu: Europejski Korpus Solidarności.

Czekamy na Państwa!

 

Zlot Młodych Gitarzystów Ziemi Kłodzkiej

W  sobotę, 19 czerwca 2021 r., gościliśmy młodych muzyków, którzy wzięli udział w I Zlocie Młodych Gitarzystów Ziemi Kłodzkiej. Organizatorami wydarzenia był: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej,  Państwowa Szkoła Muzyczna  I-go st. im. Fryderyka Chopina oraz nasze Muzeum. W tym roku impreza miała charakter zamknięty. Uczestniczyli w niej młodzi artyści oraz ich nauczyciele i najbliżsi.

 

Czytaj więcej